Cookie beleid V.V. De Bataven

De website van V.V. De Bataven is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan
sinds 1932
"De Bataven, Onze vereniging" Ik hoor erbij!

Trainingstijden

Traingstijden_seizoen_2023-2024.jpg

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bataven JO8-1 18.00 - 19.00 Gwen Peters
  • 3
  • 8
  • Tom Wissink
Bataven JO8-2JM 18.00 - 19.00 Toon Lippmann
  • 3
  • 5
  • Michiel van Bussel
    Marco Janssen
Bataven JO9-1JM 18.00 - 19.00 Martijn Engels
  • 3
  • 5
  • Simon Stuart
Bataven JO9-2JM 18.00 - 19.00 Fernand van Merm
  • 3
  • res. Luuk Besselink
Bataven JO10-1 18.00 - 19.00 Guido Lenting
  • 3
  • Coen Corstiaans
    Tom Elbers
Bataven JO10-2JM 18.00 - 19.00 Lotte Flintrop
  • 3
  • Mitchel Westerhof
    Harald Kemperman
Bataven JO10-3JM 18.00 - 19.00 Rick van Merm
  • 3A
  • -
Bataven JO11-2JM 18.00 - 19.00 Femke Joosten
  • 5
  • 1
  • Eva Arendsen
Bataven JO13-2 18.00 - 19.00 Tygo Kuster
  • 5
  • 7
  • -
Bataven JO17-3 19.00 - 20.15 Delano Spaan
  • 5
  • 4
  • -
Bataven MO15-1 19.00 - 20.15 Esmée Bakker, Nikki Campschreur, Bibi Menting
  • 5
  • 8
  • -
Bataven 2 19.15 - 20.30 Arold de Jong, René Roelofs
  • 3
  • 2
  • -
Bataven 3 19.15 - 20.45 Willy Kregting, Jari Wissing
  • 5
  • 3
  • -
Bataven VR1 19.45 - 21.00
  • 5
  • 8
  • -
Bataven 1 (zon) 20.15 - 21.45 Charles Kazlauskas
  • 3
  • 1
  • Assistent trainer: Cor Peters
    Keeperstraining: Bart Witjes

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bataven JO11-1 18.00 - 19.00 Todor Wissink, Bart Witjes
  • 3A
  • 1
  • -
Bataven JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3A
  • Tijn Botterblom
Bataven MO13-1 18.00 - 19.00 Pieter Wegh, William Witjes
  • 3B
  • 2
  • -
Bataven 8 19.00 - 20.15
  • 5
  • 5
  • -
Bataven JO13-1 19.00 - 20.15 Ivan de Jong, Cas Vermeulen, Rob Vermeulen
  • 3A
  • 3
  • -
Bataven JO15-1 19.00 - 20.15 John Joosten
  • 3B
  • 4
  • -
Bataven VR1 19.00 - 20.15 John Geveling, Rob Kersten
  • -
Bataven 10 20.15 - 21.30
  • 5
  • 7
  • -
Bataven JO17-1 20.15 - 21.30 Jan-Willem Tent, Delano Spaan
  • 3B
  • 2
  • Leider: Koen Reuser
Bataven JO17-2 20.15 - 21.30 Dave Hengeveld
  • 5
  • 5
  • Trainer: Fred Jansen
    Leider: Swen Ooms
Bataven JO19-1 20.15 - 21.30 Andre Verbeek, Michel Roelofs
  • 3A
  • 1
  • -
Bataven JO19-2 20.15 - 21.30 Gery van Zwam
  • 5
  • 3
  • assistent: Jeroen van Marwijk

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bataven JO8-2JM 18.00 - 19.00 Toon Lippmann
  • 5
  • 8
  • Michiel van Bussel
    Marco Janssen
Bataven JO10-1 18.00 - 19.00 Guido Lenting
  • 3
  • Coen Corstiaans
    Tom Elbers
Bataven JO13-2 18.00 - 19.00 Tygo Kuster
  • 3A
  • 8
  • Circuittraining
Bataven 2 19.15 - 20.30
  • 5
  • 3
  • -
Bataven 2 19.15 - 20.30 Arold de Jong, René Roelofs
  • 3
  • 2
  • -
Bataven 3 19.15 - 20.45 Willy Kregting, Jari Wissing
  • 3
  • 3
  • -
Bataven 35+2 19.45 - 21.00
  • 5
  • 4
  • -
Bataven 5 20.15 - 21.30
  • 5
  • 4
  • -
Bataven 1 (zon) 20.15 - 21.45 Charles Kazlaukas
  • 3
  • 1
  • Assistent trainer: Cor Peters
    Keeperstraining: Bart Witjes

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bataven JO8-1 18.00 - 19.00 Gwen Peters
  • 5
  • Tom Wissink
Bataven JO9-1JM 18.00 - 19.00 Martijn Engels
  • 3
  • Simon stuart
Bataven JO9-2JM 18.00 - 19.00 Fernand van Merm
  • 5
  • res. Luuk Besselink
Bataven JO10-2JM 18.00 - 19.00 Lotte Flintrop
  • 5
  • Mitchel Westerhof
    Harald Kemperman
Bataven JO10-3JM 18.00 - 19.00 Rick van Merm
  • 5
  • -
Bataven JO11-2JM 18.00 - 19.00 Femke Joosten
  • 3A
  • 1
  • Eva Arendsen
Bataven JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3A
  • Tijn Botterblom
Bataven MO13-1 18.00 - 19.00 Pieter Wegh, William Witjes
  • 3B
  • 2
  • -
Bataven JO15-2 19.00 - 20.15 René Dirksen
  • Theo Peelen
Bataven JO15-3 19.00 - 20.15
  • 3
  • 6
  • -
Bataven MO15-1 19.00 - 20.15 Esmée Bakker, Nikki Campschreur, Bibi Menting
  • 3A
  • 6
  • -
Bataven VR1 19.00 - 20.15 John Geveling, Rob Kersten
  • 3B
  • -
Bataven 4 20.15 - 21.30 Arno Kruip
  • 3A
  • 4
  • -
Bataven 6 20.15 - 21.30
  • 3B
  • 2
  • -
Bataven 7 20.15 - 21.30
  • 3A
  • 3
  • -
Bataven 9 20.15 - 21.30
  • 3B
  • 1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bataven JO11-1 18.00 - 19.00 Todor Wissink, Bart Witjes
  • 3A
  • 1
  • -
Bataven JO15-2 18.00 - 19.00 René Dirksen
  • 3B
  • Theo Peelen
Bataven JO13-1 19.00 - 20.15 Ivan de Jong, Cas Vermeulen, Rob Vermeulen
  • 3A
  • 4
  • -
Bataven JO15-1 19.00 - 20.15 John Joosten
  • 3B
  • 3
  • -
Bataven JO15-3 19.00 - 20.15
  • 5
  • 7
  • -
Bataven MO17-1 19.00 - 20.15 Roland van der Linden, Richard Atakli
  • 5
  • 8
  • -
Bataven JO17-1 20.15 - 21.30 Jan-Willem Tent, Delano Spaan
  • 3B
  • 2
  • Leider: Koen Reuser
Bataven JO17-2 20.15 - 21.30 Dave Hengeveld
  • 5
  • 5
  • Trainer: Fred Jansen
    Leider: Swen Ooms
Bataven JO19-1 20.15 - 21.30 Andre Verbeek, Michel Roelofs
  • 3A
  • 1
  • -
Bataven JO19-2 20.15 - 21.30 Gery van Zwam
  • 5
  • 3
  • assistent: Jeroen van Marwijk
Delen

"Oranje zwart zijn onze kleuren"